Vzduchotechnika, klimatizace, chlazení

Vzduchotechnika, klimatizace a chlazení od ATC MONTVzhledem k nárokům na komfort vnitřního prostředí v objektech je v současné době vzduchotechnika součástí téměř každé stavby. Vzduchotechnické systémy zajišťují úpravu vzduchu pomocí VZT zařízení a potrubní rozvody jeho distribuci a odvod.

Rekuperace odváděného vzduchu

S ohledem na požadavky úspory energií a legislativu je odváděný vzduch rekuperován (rekuperace spočívá ve využití odpadního tepla vzduchu) a přiváděný vzduch je upravován v závislost na požadavcích (filtrace, předehřev, ohřev, chlazení, odvlhčování, zvlhčování, ...).

Klimatizační jednotky a tepelná čerpadla

Do oblasti úpravy mikroklimatu patří i klimatizační zařízení a tepelná čerpadla. Klimatizační jednotky se primárně využívají ke chlazení prostor, ale mohou zajistit i vytápění (princip tepelného čerpadla vzduch/vzduch).

Tepelná čerpadla se oprávněně řadí mezi nejúspornější zdroje vytápění a jsou bezesporu technologií současnosti i budoucnosti. Tepelná čerpadla vzduch/voda navíc patří mezi zdroje obnovitelné energie a výrazně tak přispívají k ochraně životního prostředí.

Vhodně zvolené vzduchotechnické a klimatizační systémy Vám tedy zajistí optimální a komfortní klima uvnitř budov.

On-line poptávkaVyberte, o jaké služby máte zájem.
Vyplňte své jméno.
Vyplňte své telefonní číslo.
Vyplňte svůj e-mail.
Nesprávný formát
Nesprávný formát

* takto označená pole jsou povinná

Čím
jsme
výjimeční?

Nahoru