Digestoře a odsavače par BORA

Jsme dodavatelé technicky vyspělých domácích digestoří BORA, které jsou zabudované přímo ve varné desce. Princip jejich fungování spočívá v tom, že kuchyňské výpary a pachy nenechají vůbec stoupat, jak je tomu u běžných odsavačů par, ale odsávají je hned u varné desky. Využívají k tomu aplikovanou fyziku, konkrétně princip příčného proudění.

Princip fungování odsavačů par BORA

Pára a pachy vznikající při vaření stoupají rychlostí maximálně jeden metr za vteřinu. Digestoře BORA však odsávají směrem dolů silou přibližně čtyři metry za vteřinu. Vzniká tak příčné proudění, které se postará o efektivní odsávání kuchyňských výparů a pachů bezprostředně u varné desky.

Výhody digestoří BORA

Digestoře zabudované ve varné desce nabízí oproti klasickým odsavačům par několik výhod:

  • kuchyňské výpary se odsávají přímo tam, kde vznikají, takže se nemusíte obávat nepříjemného zápachu v kuchyni, páchnoucích šatů, vlasů apod.
  • digestoře dodáváme s celou řadou varných desek dle Vašeho výběru (indukční, HiLight, hyper, plynové, wok i teppan)
  • jednoduché čištění – filtry a kryty můžete lehce sejmout a umýt ručně nebo v myčce

V čem se liší jednotlivé typy digestoří BORA?

Nabízíme celkem čtyři systémy varných desek s digestořemi, z nichž si vybere příležitostný kuchař i náročný labužník:

Varné desky BORA Basic - revoluce pro každou kuchyni

BORA Basic jsou kompaktní jednotky se standardní velikostí 515 x 760 mm. Skládají se z velké varné desky se čtyřmi varnými zónami a z odsavače par umístěného uprostřed. Regulují se prostřednictvím intuitivního dotykového ovládání na varné desce. Jejich velkou výhodou je, že zabudování do kuchyně zabere jen několik minut.

Dodání je v provedení s odtahem ven nebo v systému cirkulační digestoře.

   

Varné desky BORA Classic – nová definice ergonomie a efektivity

Jednotky BORA Classic s rozměry 515 x 340 mm se stejně jako BORA Basic regulují přímo na varné desce. Jedná se o kompletní definovaný systém, jehož součástí jsou všechny komponenty od digestoře přes zabudované potrubí s integrovaným zvukovým tlumičem až po soklový ventilátor.

   

Varné desky BORA Professional – když se funkčnost skloubí s designem

Systém BORA Professional má extra hloubku 540 mm a šířku 370 mm. Ovládá se pomocí masivních otočných knoflíků z nerezové oceli umístěných na předním krytu. Díky velkému počtu ventilátorových komponentů umožňuje modulární uspořádání a je tudíž velmi variabilní.

Varné desky BORA Professional Revolution 2.0 – systémy pro ambiciózní kuchaře

Srdcem systému Revolution 2.0 je uživatelské rozhraní – varná deska a digestoř spolu komunikují. Přináší tak kuchařům maximální komfort a vynikající účinnost. Navíc nabízí největší varné desky na trhu domácích spotřebičů s minimální instalační výškou pouhých 199 mm, plus umožňují vestavbu jako systém ve volně uložených pracovních deskách.

On-line poptávkaVyberte, o jaké služby máte zájem.
Vyplňte své jméno.
Vyplňte své telefonní číslo.
Vyplňte svůj e-mail.
Nesprávný formát
Nesprávný formát

* takto označená pole jsou povinná

Čím
jsme
výjimeční?

Nahoru